Результати конкурсу на заміщення вакантних посад в ГСЦ МВС


28 Квітня 2016

Сайт_Пиктограм_04_640-480

25 квітня 2016 року проведено конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців Головного сервісного центру МВС.

Конкурсна комісія на підставі розгляду поданих документів, результатів іспиту та співбесіди з кандидатами, які успішно склали іспит, здійснила відбір осіб для зайняття вакантних посад державних службовців та прийняла рішення:

  1. Рекомендувати 47 претендентів, які успішно склали конкурсний іспит, на зайняття посад державних службовців:
  • спеціаліст І категорії з охорони праці та мобілізаційної роботи — Носаченко Володимир Іванович;
  • провідний спеціаліст з редагування документів — Грозав Ірина Іванівна;

в управлінні фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку:

  • провідний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності — Шейн Олена Миколаївна;
  • провідний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності — Бачкова Оксана Павлівна;
  • спеціаліст І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності — Голенко Любов Петрівна;
  • спеціаліст І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності — Сухоруков Олексій Васильович;
  • спеціаліст І категорії відділу планування — Семенчук Світлана Анатоліївна;
  • спеціаліст І категорії відділу планування — Самотуга Тетяна Юріївна;

в управлінні юридичного забезпечення:

  • головний спеціаліст відділу юридичного забезпечення поточної діяльності центру — Шевченко Дмитро Ігорович;
  • спеціаліст І категорії відділу нормативно-правового забезпеченняЄрмакова Ганна Вікторівна;

в управлінні моніторингу та контролю за діяльністю сервісних центрів:

  • начальник відділу контролю — Бондаренко Дмитро Васильович;
  • головний спеціаліст відділу контролю — Шевченко Михайло Валентинович;
  • провідний спеціаліст відділу контролю — Копитков Андрій Євгенович;
  • провідний спеціаліст відділу моніторингу — Колобова Марта Михайлівна;
  • провідний спеціаліст відділу моніторингу — Шафранський Андрій Дмитрович;

 

IMG_7440

 

в управлінні організації реєстраційно-екзаменаційної роботи та взаємодії з господарюючими суб’єктами:

  • провідний спеціаліст відділу організації реєстрації транспортних засобів та взаємодії з суб’єктами, що їх реалізують — Ремінний Андрій Вікторович;
  • провідний спеціаліст відділу організації реєстрації транспортних засобів та взаємодії з суб’єктами, що їх реалізують — Трухан Юлія Миколаївна;
  • провідний спеціаліст відділу організації реєстрації транспортних засобів та взаємодії з суб’єктами, що їх реалізують — Коваленко Валерій Вікторович;
  • спеціаліст І категорії відділу організації реєстрації транспортних засобів та взаємодії з суб’єктами, що їх реалізують — Коляда Олена Миколаївна;
  • спеціаліст І категорії відділу організації реєстрації транспортних засобів та взаємодії з суб’єктами, що їх реалізують — Кононенко Ілона Михайлівна;
  • провідний спеціаліст відділу організації підготовки, перепідготовки водіїв транспортних засобів, водіїв та суб’єктів, задіяних у перевезенні небезпечних вантажів — Грищенко Ольга Павлівна;
  • провідний спеціаліст відділу організації підготовки, перепідготовки водіїв транспортних засобів, водіїв та суб’єктів, задіяних у перевезенні небезпечних вантажів — Каревіна Анастасія Вікторівна;
  • спеціаліст І категорії відділу організації підготовки, перепідготовки водіїв транспортних засобів, водіїв та суб’єктів, задіяних у перевезенні небезпечних вантажів — Рудий Сергій Анатолійович;
  • провідний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів та допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів — Зайвий Микола Миколайович;
  • провідний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів та допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів — Козачук Микола Анатолійович;

в управлінні стандартизації:

  • спеціаліст І категорії відділу стандартизації, сертифікації та видавничої діяльності — Рудницький Віталій Анатолійович;

в управлінні інформаційних технологій:

  • начальник управління інформаційних технологій — Радченко Микола Васильович;
  • заступник начальника управління інформаційних технологій – начальник відділу адміністрування баз даних — Буднік Ігор Анатолійович;
  • головний спеціаліст відділу адміністрування баз даних — Ваврашко Антон Альбінович;
  • провідний спеціаліст відділу адміністрування баз даних — Шестак Дмитро Вікторович;
  • спеціаліст І категорії відділу адміністрування баз даних — Бугаєнко Ігор Іванович;
  • провідний спеціаліст відділу забезпечення зв’язку і телекомунікацій — Олійник Олексій Павлович;

 

IMG_7464_3

 

в управлінні матеріального забезпечення:

  • заступник начальника відділу ресурсного забезпечення — Холодний Олександр Вадимович;
  • головний спеціаліст відділу ресурсного забезпечення — Олійник Сергій Анатолійович;
  • провідний спеціаліст відділу ресурсного забезпечення — Косаревська Ксенія Іванівна;
  • спеціаліст І категорії відділу ресурсного забезпечення — Михайлова Ольга Романівна;
  • спеціаліст І категорії відділу ресурсного забезпечення — Боянівський Ігор Йосипович;
  • головний спеціаліст відділу технічного забезпечення та господарської діяльності — Кучерук Ірина Олександрівна;

в довідково-інформаційному відділі:

  • провідний спеціаліст — Сіроштан Генадій Григорович;
  • провідний спеціаліст — Селівон Григорій Федосович;
  • спеціаліст І категорії — Лисенко Анатолій Миколайович;

у відділі організації експертизи транспортних засобів

  • провідний спеціаліст — Гасюк Олександр Миколайови;

у відділі режимно-секретного та документального забезпечення:

  • головний спеціаліст — Савченко Людмила Валеріївна;
  • провідний спеціаліст — Руденко Інна Миколаївна;
  • спеціаліст І категорії — Скоропадська Сніжана Миколаївна;

у відділі кадрового забезпечення:

  • провідний спеціаліст — Горбонос Ганна Андріївна;
  • спеціаліст І категорії — Вороніна Олена Сергіївна.
  1. Зарахувати до кадрового резерву Головного сервісного центру МВС 4 кандидата на посади:
  • спеціаліст І категорії відділу планування управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку — Моргун Ольга Юріївна;
  • спеціаліст І категорії відділу адміністрування баз даних управління інфіормаційних технологій —Кішман Назарій Костянтинович;
  • головний спеціаліст відділу технічного забезпечення управління матеріального забезпечення — Галай Олександр Єгорович;
  • провідний спеціаліст відділу організації експертизи транспортних засобів — Кибальчук Олександр Миколайович.

 

IMG_7445

 

  1. Оскільки жоден з кандидатів не рекомендований конкурсною комісією для зайняття вакантних посад державних службовців, буде оголошено повторний конкурс на посади:

в управлінні юридичного забезпечення:

  • провідний спеціаліст відділу юридичного забезпечення поточної діяльності центру;
  • спеціаліст І категорії відділу юридичного забезпечення поточної діяльності центру;
  • провідний спеціаліст відділу нормативно-правового забезпечення;
  • провідний спеціаліст відділу нормативно-правового забезпечення;

в управлінні організації реєстраційно-екзаменаційної роботи та взаємодії з господарюючими суб’єктами:

  • спеціаліст І категорії відділу організації підготовки, перепідготовки водіїв транспортних засобів, водіїв та суб’єктів, задіяних у перевезенні небезпечних вантажів;

в управлінні інформаційних технологій:

  • провідний спеціаліст відділу забезпечення зв’язку і телекомунікацій;

у відділі зв’язків з громадськістю

  • провідний спеціаліст ;
  • спеціаліст І категорії ;

у відділі кадрового забезпечення:

  • провідний спеціаліст.