Посвідчення водія залишаються дійсними до закінчення строку їх дії, безстрокові посвідчення замінювати не обов`язково


27 Грудня 2017

IMG_1479

Шановні відвідувачі! Нагадуємо, що водії які мають посвідчення водія із терміном дії на 30, 50 років та безстрокові, зможуть користуватися посвідченням відповідно до вказаного у них терміну. Усі законодавчі  ініціативи щодо посвідчень водія, знаходяться на стадії розробки, будуть ретельно підготовлені, винесені на обговорення і лише потім введені в дію.

«Відсьогодні мобільний сервісний центр МВС використовується для забезпечення безперервності надання послуг на території територіального сервісного центру МВС 0741, — розповідає керівник Регіонального сервісного центрку МВС Олександр Малашко. — У зв`язку із значним збільшенням відвідувачів, які бажають здійснити обмін посвідчення водія, мобільний центр працюватиме синхронно із стаціонарним сервісним центром МВС. Оскільки техніка, що забезпечує виготовлення посвідчення водія, працює при температурі не нижче +5, мобільний центр працюватиме допоки дозволятимуть погодні умови».

Окрім цього, інформуємо: на сайті Головного сервісного центру МВС hsc.gov.ua всього у два кліки можна дізнатися, які документи необхідні для подорожі за кордон на авто. Для цього ви зможете обрати країну до якої плануєте подорожувати, опцію, коли ви є або ні власником авто. Відповідно до вказаних параметрів з’явиться перелік необхідних документів (списком та інфографіками). Сервіс автоматично розділяє країни на ті, що визнають національне посвідчення водія, та ті, де з вами додатково має бути також міжнародне посвідчення водія.

Детальніше з наданням послуги та адреси сервісних центрів МВС можна ознайомитися на сайті hsc.gov.ua.

Для швидкого інформування та консультування громадян у сервісних центрах МВС працює фейсбук-сторінка Головного сервісного центру МВС та телефон для довідок (044) 290-19-88.