Інформаційні зустрічі, присвячені онлайн-інструкції щодо отримання посвідчення водія


18 Травня 2018

Фото 4

У рамках інформаційної кампанії, присвяченої порядку отримання посвідчення водія, персонал сервісних центрів МВС у Волинській області завітав до загальноосвітніх закладів, ліцеїв, університетів та автошкіл. Під час зустрічей з майбутніми водіями працівники інформували, як бажаючим отримати вперше посвідчення водія, які існують корисні ресурси, що допоможуть правильно обрати автошколу, підготуватися до тесту з ПДР та ознайомитися з переліком вправ, які необхідно вміти  виконувати на іспиті.

Найбільше молодь була вражена від онлайн-інструкції, що доступна з будь-якого гаджету, адже вона містить відповіді на всі питання, що турбують охочих стати водієм.

Разом з цим учні, що планують в подакльшому пов`язати вибір професії саме з керуванням авто, ознайомилися з інформацією щодо основних правил охорони праці даного процесу.

Вкотре переконуємося, наскільки актуальною ця тема є для молоді і щиро сподіваємося, що наші старання будуть продуктивними й сьогоднішні кандидати будуть відповідальними водіями в майбутньому.

Нагадаємо, що кожен громадянин, незалежно від місця проживання, в будь-якому сервісному центрі МВС може замінити чи отримати посвідчення водія, міжнародне посвідчення водія та отримати інші адміністративні послуги.