Сервісні центри МВС Волинської області провели зустріч з керівниками автошкіл регіону


25 Липня 2018

IMG_2461

Сьогодні, 25 липня, відбулась зустріч представників сервісних центрів МВС у Волинській області та керівників автошкіл регіону. Обговорення стосувалося таких тем, як нововведення в процесі отримання посвідчень водія, які активно діють уже майже 4 місяці, майбутні перспективи розвитку цієї системи і покращення якості підготовки майбутніх керманичів.

Нагадуємо, на сайті працює безкоштовний онлайн-тренажер, за допомогою якого можна перевірити власні знання або підготуватися до іспитів для отримання посвідчення водія. Він повністю відповідає реальним умовам складання теоретичного іспиту: триває 20 хвилин та складається з 20 питань, котрі система для кожного нового тесту генерує рандомно. Кількість спроб пройти тест є необмеженою. За півроку громадяни скористалися сервісом понад 3 млн разів.

У 2018 році сервісні центри МВС оприлюднили онлайн усі маршрути, за якими складається другий етап практичної частини іспиту на отримання права керування транспортними засобами. Схеми маршрутів було оновлено з урахуванням актуальної ситуації на дорогах. Також для прозорості складання практичної частини іспиту на отримання посвідчення водія Головний сервісний центр МВС вперше запровадив чек-лист. У ньому зазначені перелік типових помилок, котрих припускаються громадяни під час практичного іспиту, та шкала оцінювання.