A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Усі волинські сервісні центри МВС долучилися до благодійності


19 Грудня 2018

18-19 грудня 2018 року у територіальному сервісному центрі № 0741 вручали новорічні подарунки відвідувачам, які завітали до сервісного центру МВС з дітьми.

Також працівники кожного з центрів здійснили візити з врученням подарунків для дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування, а також з ліцеїв, оздоровчих і реабілітаційних центрів.

Зокрема, працівники Територіального сервісного центру № 0741 завітали до Волинського обласного спеціалізованого будинку дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки. вручивши подарунки (оргтехніка, розвиваючі ігри, солодощі та інші подарунки). Персонал Територіального сервісного центру № 0742 відвідав з подарунками Люблинецьку спеціалізовану школу-інтернат І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» (населений пункт Ковельського району Волинської області). Представники Територіального сервісного центру № 0743 підготували для дітей-сиріт з віддалених куточків Камінь-Каширського району Волинської області солодкі подарунки. Передача відбулася в стінах місцевої райдержадміністрації під час тематичного заходу для дітей-сиріт і дітей, які позбавлені батьківського піклування, дітей, які перебувають у прийомних сім’ях. Разом з цим представники Територіального сервісного центру № 0744 завітали до дитячого оздоровчого центру «Ковчег» м.Нововолинська.97