Регіональний сервісний центр МВС у Волинській області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців (оновлено 02.11.2016)


Проводиться прийом документів для участі в конкурсі на зайняття вакантних посад державних службовців:

  • провідного спеціаліста сектору технічного контролю та перевезення небезпечних вантажів регіонального сервісного центру МВС у Волинській області;
  • провідного спеціаліста-адміністратора ТСЦ №0741 (на правах відділу, м. Луцьк) регіонального сервісного центру МВС у Волинській області.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі:

  1. Копія паспорта громадянина України.
  2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.
  3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьоюабо четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
  4. Копії документів про освіту.
  5. Заповнена особова картка встановленого зразка (форма П-2 ДС).
  6. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік.

Конкурс відбудеться 26 жовтня 2016 року. Прийом документів здійснюється до 18-ї години 20 жовтня 2016 року за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 14 б (сектор персоналу та зв’язків з громадськістю). Довідки за телефоном (0332) 72-23-37.

Більш детальну інформацію щодо проведення та умов конкурсу можна дізнатись на офіційному веб сайті Національного агентства України з питань державної служби за посиланням http://nads.gov.ua/page/volynska-oblast.

Оновлення:

Відповідно до наказу МВС України від 19.10.2016 №1097 «Про організаційно-штатні зміни у регіональних сервісних центрах МВС» затверджено зміни у штатах МВС, відтак скорочено всі посади державних службовців у територіальних сервісних центрах МВС та введено посади цивільного персоналу.

На підставі вищенаведеного наказом регіонального сервісного центру МВС у Волинській області від 02.11.2016 №152 скасовано конкурс на заміщення вакантної посади державної служби, а саме:

— провідного спеціаліста-адміністратора територіального сервісного центру  № 0741 (на правах відділу, м.Луцьк) регіонального сервісного центру МВС у Волинській області.